Ocenění

Zde se nacházejí různá ocenění, která byla udělena naší firmě.

Soutěž BAUMIT

Citace z webu www.baumit.cz, soutěž Fasáda roku 2010:
"První místo v kategorii Novostavba získal rodinný dům v pražských Modřanech, který si současně odnesl i zvláštní ocenění v kategorii Rodinný dům. Porota na něm ocenila vyvážené proporce a použití kontrastních přirozených materiálů odlišné barevnosti, subtilních ocelových detailů, zábradlí a oplocení, které utváří kompaktní architektonický objekt se soudobou tváří."

Několik fotografií rodinného domu můžete naleznout v naší fotogalerii.

soutez-baumit-2010 soutez-baumit-2010 soutez-baumit-2010 soutez-baumit-2010 soutez-baumit-2010

Firemní cyklobraní 2011

Dne 4. června 2011 se již třetím rokem konalo sportovní setkání zaměstnanců a přátel firmy v Roudnici nad Labem. Začínalo se cyklovýletem na 40 km polabskou nížinou. Pokračovalo se turnajem v pingpongu. Večer byl zakončen společným posezením. Celý den nám přálo počasí a už se těšíme na další ročník roudnického cyklobraní.

Firemní cyklobraní 2014

Dne 27. září 2014 se konal již pátý ročník sportovního setkání, tradičně v Roudnici nad Labem. Letošní rok byla vybrána příjemná cyklotrasa po malebném okolí Roudnice, která měřila více než 40 km. Odpoledne startovalo klání v Petanque, kde spolu soutěžilo více jak 6 týmů. A že bylo opravdu na co koukat - všichni podávali neuvěřitelné výkony a finále bylo napínavé až do samého konce s rozdílem jediného hodu. Souběžně probíhal i turnaj ve stolním tenise, který se díky hojné účasti protáhl až do nočních hodin. Ve zbytku večera nás čekalo příjemné posezení a ohlédnutí se za příjemně stráveným dnem.

Fotografie z 5. ročníku najdete zde.