Nabídka pro zákazníky

Naše stavební firma Foukal s.r.o. nabízí pro své zákazníky a klienty řadu výhod. Jelikož si našich zákazníků velice Vážíme a snažíme se, aby byli maximálně spokojeni, připravili jsme pro ně tyto výhody:

Zákaznický servis

Zákaznický servis přináší moderní přístup k řízení a kontrolování zakázky klienta skrze síť internet. V tomto zákaznickém servisu se nacházejí především dokumenty spojené se zakázkou, podklady nebo fotodokumentace. Celý systém je chráněný přihlašovacími údaji (uživatelským jménem a heslem), které získá náš klient na vyžádání. Výhodou tohoto systému je dostupnost důležitých dokumentů z jakéhokoli místa za pomoci internetu. Navíc v tomto zákaznickém servisu lze po případné dohodě sledovat stav zakázky online pomocí internetových webkamer, díky kterým jednoduše zjistíte v jaké fázi se zakázka nachází.

Již máte přístup do zákaznického servisu? Přihlaste se na stránce http://servis.foukal.com.

Sledování zakázky online - webkamera

Zajímalo by Vás, v jakém stavu se aktuálně nachází Vaše zakázka? Díky zákaznickému servisu propojenému s webkamerami můžete mít jedinečnou možnost sledovat dění na zakázce online, případně shlédnout zakázku jako statickou fotografii s obnovením každých 10 vteřin (režim snapshot).

Náhradní byt

Bydlíte v domě či bytu, který chcete opravit a nechcete si složitě hledat dočasné ubytování? Pro naše zákazníky nabízíme pronájem náhradního bytu v pražské čtvrti Čakovice.

Uskladnění vybavení bytu

Potřebujete vystěhovat Vaše domácí vybavení před opravou Vašeho obydlí a uskladnit ho na bezpečném místě? Pro naše zákazníky nabízíme také zdarma uskladnění v našem areálu v Roudnici nad Labem.

Zajímají Vás podrobnosti? Neváhejte a kontaktujte nás na e-mail info@foukal.com.sklad-roudnice-nad-labem
Náš sklad v Roudnici nad Labem